Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane Warszawa

Plisy dla Klientów z Białołęki i nie tylko

Żaluzje plisowane – nazywane również plisami – to funkcjonalny system przesłon tkaninowych, który pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Plisy o szerokości 20 mm pozwalają zasłonić okno w praktycznie każdym możliwym kształcie – trapezu, okręgu, czy też trójkąta. Tego rodzaju żaluzje łączą w sobie ponadczasową funkcjonalność oraz niezwykłą elegancję. Jako producent oferujemy zarówno sprzedaż, jak i montaż plis na terenie Białołęki, Targówka, a także innych dzielnic Warszawy. Zapraszamy!

Producent plis z Warszawy

W ofercie firmy Dreżal – producenta z siedzibą w Warszawie – znajdziesz żaluzje plisowane w systemie 20 mm. Bogata kolekcja tkanin pozwoli idealnie dopasować plisy do wystroju wnętrza w stylu nowoczesnym, tradycyjnym lub skandynawskim. To także świetne rozwiązanie do różnego rodzaju pomieszczeń biurowych. Chcesz poznać wszystkie warianty kolorystyczne? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy Klientów z Marek, Ząbek oraz Warszawy!

Sterowanie plisami – wskazówki producenta

Oferujemy trzy rodzaje sterowania żaluzjami plisowanymi. Pierwszy z nich to sterowanie manualne za pomocą uchwytu z PCV mocowanego do profilu aluminiowego, drugi to sterowanie sznurkiem jak w żaluzjach, a kolejnym sposobem jest wykorzystanie napędu elektrycznego. Dzięki dostępności nowoczesnych opcji jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą idealne plisy do swojego salonu, kuchni, sypialni, a nawet łazienki lub biura. Jako producent z siedzibą w Warszawie zapraszamy do współpracy mieszkańców Targówka, Białołęki, a także takich miejscowości jak Ząbki czy Marki.

Zobacz przykładowe żaluzje plisowane:

Jak dbać o plisy zamontowane przez producenta z Warszawy?

Żaluzje plisowane czyści się w podobny sposób, co klasyczne materiałowe rolety. Szczególnie polecamy regularne odświeżanie wilgotną ściereczką, można je też „prać” np. w wannie z niewielką ilością delikatnego detergentu, następnie dobrze wypłukać, złożyć i odstawić pionowo na kilkanaście minut, a następnie złożone wysuszyć na grzejniku lub słońcu w zależności od pory roku. Zabrudzenia punktowe natomiast z łatwością usuniesz za pomocą… gumki ołówkowej! Przekonaj się jak praktyczne i łatwe w utrzymaniu są plisy. Zapraszamy Klientów z Ząbków, Marek, a także takich dzielnic Warszawy jak Targówek czy Białołęka!

Plisy: Ząbki

Żaluzje plisowane (plisy) stanowią najlepszą możliwą odpowiedź na potrzebę, jaka wynika z modnego rozwiązania w nowoczesnym budownictwie — wysokich okien od podłogi do sufitu. Tego typu okna montuje się dziś nie tylko na balkonach i tarasach, ale też na zwyczajnej elewacji. Bardzo często okno podzielone jest na dwie części, przy czym otworzyć czy uchylić można wyłącznie górną połowę. Dzięki temu użytkowanie jest o wiele bezpieczniejsze, a jednocześnie do wnętrz wpada więcej naturalnego światła. Aby jednak móc cieszyć się cenną prywatnością i możliwością niezależnego zasłaniania obu części okna, wybierz plisy. Marki, Ząbki oraz sąsiednie gminy stanowią obszar działalności firmy Dreżal. Zapraszamy!

Nowoczesne plisy: Warszawa

Chcesz mieć możliwość zasłaniania okna od połowy w dół albo w górę? Taki komfort zapewniają wyłącznie plisy. Słońce zmienia swoje położenie w zależności od pory dnia, przez co może razić albo świecić w ekran komputera, gdy tego nie chcemy. Dzięki żaluzjom plisowanym możesz zasłaniać okna nie tylko z góry na dół, ale też z dołu do góry, by zapewnić sobie komfortowe warunki, jednocześnie nie zaciemniając całkowicie pomieszczenia. W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór tkanin, dzięki czemu dopasujesz żaluzje plisowane (plisy) do swojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami, by umówić termin wykonania bezpłatnego pomiaru na terenie Warszawy, Ząbek, Marek albo okolic. Przedstawimy Ci wycenę, a następnie wykonamy plisy i zamontujemy je w Twoim domu, upewniając się, że system mocowania jest stabilny, a mechanizm regulacji działa bez zarzutu. Serdecznie zapraszamy!