Inne

Moskitiery Warszawa

Moskitiery to produkt znacznie zwiększający komfort mieszkania, szczególnie w okresie letnim. Pozwalają nam wypoczywać przy otwartym oknie, bez obaw o dotkliwe ukąszenia owadów. Firma Dreżal z salonem w Warszawie oferuje moskitiery ramkowe, przesuwne i rolowane oraz plisowane. Moskitiery ramkowe, dostępne w kolorach białym, brązowym, antracytowym oraz w kolorach drewnopodobnych, są łatwe w montażu, mogą być zdejmowane po sezonie letnim. Moskitiery rolowane oraz przesuwne dostępne w tych samych kolorach, są stosowane przez cały rok. Również w tych samych odcieniach są moskitiery drzwiowe, które stosujemy do balkonów i tarasów. Nowością są moskitiery plisowane – doskonale sprawdzające się przy zasłanianiu wnęk drzwiowych, jest to bardzo dobre rozwiązanie ze względu na zajmowaną niewielką ilość miejsca na balkonie, mogą być również w bardzo łatwy sposób demontowane na zimę. Pielęgnacja moskitiery polega na usuwaniu z siatki resztek owadów – najwygodniej robić to przy pomocy wilgotnej szmatki czy szczotki z dodatkiem środka myjącego. Należy robić to na tyle uważnie, żeby nie naruszyć naciągu siatki. Zachęcamy mieszkańców Białołęki, Targówka oraz innych dzielnic do kontaktu!

Producent moskitier z siedzibą w Warszawie

Jako producent moskitier dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowała wyjątkowa jakość i wysoka estetyka wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować Klientom wyroby sprawdzone, idealnie pełniące swoją rolę. Nie musisz się obawiać nieprzyjemnych ugryzień czy brzęczenia za uchem! Małe oczka nie przepuszczają insektów, a przy tym moskitiery możesz dobrać tak, by ich wygląd nie zaburzał Twojej koncepcji wykończenia wnętrz. Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości zachęcamy do wizyty w salonie! Nasi Konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Moskitiery do domu i mieszkania – Warszawa oraz okolice

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym w Ząbkach, czy warszawskim apartamentowcu w samym sercu zabieganej Białołęki lub Targówka, zadbaj o komfortowy sen z moskitierami Dreżal. Zgodnie ze swoimi preferencjami możesz wybrać model całoroczny (rolowany) lub sezonowy, który zdejmiesz z okna wraz z odejściem lata i niechcianych latających gości. Drzwi wejściowe bądź balkonowe zabezpiecz moskitierami plisowanymi, które dzięki swojej funkcjonalności łączą łatwe korzystanie z wejścia oraz ochronę przeciw owadom. Zachęcamy Klientów z Marek iinnych miejscowości w okolicach Warszawy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zobacz przykładowe moskitiery:

Pielęgnacja moskitiery polega na usuwaniu z siatki resztek owadów – najwygodniej robić to przy pomocy wilgotnej szmatki. Należy robić to na tyle uważnie, żeby nie naruszyć naciągu siatki.

Moskitiery: Ząbki i okolice

Ciasny splot siatki sprawia, że przez niewielkie oczka nie przedostaną się do pomieszczeń najróżniejsze owady, pajęczaki i inne stworzenia niepożądane w domu. Dzięki temu możesz całkowicie zapomnieć o swędzących ukąszeniach komarów, natrętnych osach, muchach, niebezpiecznych szerszeniach, muchach końskich (w przypadku domów w pobliżu lasów), ćmach czy mrówkach. Moskitiera umieszczona w oknie bądź drzwiach tarasowych pozwoli Ci spokojnie spać latem, ciesząc się jednocześnie przyjemnym chłodem.

Moskitiery: Marki oraz sąsiednie gminy

Jak działamy? Kompleksowa obsługa w firmie Dreżal, która swoją siedzibę ma w Warszawie, rozpoczyna się od konsultacji połączonej z doradztwem. Omówimy z Tobą potrzeby i oczekiwania, na podstawie których zaproponujemy najlepsze rozwiązanie — w tym przypadku konkretny typ moskitiery oraz kolor ramki. Następnie umówimy się na dogodny dla Ciebie termin dokonania pomiarów. Ten etap jest niezbędny do tego, byśmy przygotowali dla Ciebie idealnie dopasowane moskitiery, ponieważ to gwarantuje skuteczność bariery przeciw owadom oraz stabilne trzymanie się konstrukcji w ościeżnicy. Po wykonaniu zamówionych moskitier fachowiec przystąpi do prac montażowych, a na koniec upewni się, że całość działa, jak należy, spełnia swoją funkcją, a do tego jest bezpieczna i wygodna w użyciu. Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Warszawy, Ząbek, Marek i innych okolicznych gmin.


Zastanawiasz się nad montażem moskitiery? Warszawa, Marki, Ząbki oraz okolice stanowią obszar działania firmy Dreżal — specjalistów od funkcjonalnych, a przy tym estetycznych moskitier różnego typu. Skontaktuj się z nami!