Żaluzje pionowe

Vertikale

Vertikale, czyli żaluzje pionowe to rozwiązanie najlepiej pasujące do powierzchni biurowych. Vertikale najlepiej sprawdzają się przy zasłanianiu wysokich okien – wtedy uzyskujemy niedrogie, a wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.

Firma Dreżal oferuje vertikale o szerokościach pasów: 50mm, 89mm oraz 127mm. Pasy do żaluzji pionowych mogą być wykonane z aluminium, PCV lub tkanin poliestrowych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór tkanin, również te z atestami niepalności oraz higienicznym. Vertikale są z reguły montowane do ściany lub sufitu, tak jak klasyczny karnisz.

Standardowe sterowanie żaluzji to sznurek do przesuwania i obracania listków. Dla wymagających klientów proponujemy vertikale ze sterowaniem elektrycznym.

Czyszczenie vertikali polega na starannym odkurzeniu lub wypraniu pasów vertikalowych. Najlepiej zlecić to firmie specjalizującej się w tego typu usługach. Jeżeli chcemy to zrobić we własnym zakresie, to powinniśmy odczepić pasy, zanurzyć je w wodzie (do 30 stopni) z lekkim detergentem, a następnie zawiesić ponownie na szynie vertikalowej do wyschnięcia.