Żaluzje poziome

Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane to bardzo eleganckie rozwiązanie pasujące zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych. Doskonale komponują się one z drewnianą stolarką okienną oraz standardowymi oknami PCV. Żaluzje drewniane świetnie pasują do stylowych gabinetów, a także sal konferencyjnych, dlatego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem dla firm. Z tego powodu w Dreżal proponujemy wysokiej klasy produkty, które z pewnością spełnią oczekiwania Klientów z Warszawy, Ząbków, Marek oraz pobliskich miejscowości.

Oferta żaluzji drewnianych dla Klientów z Targówka i nie tylko

Firma Dreżal oferuje żaluzje drewniane o szerokościach listków: 25 mm oraz 50 mm. Modele 25 mm są z reguły montowane do listwy przyszybowej w ramie okiennej, mogą być również instalowane do ramy przy pomocy wieszaków bezinwazyjnych, natomiast żaluzje 50 mm do ściany lub sufitu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale te zawsze warto skonsultować z doświadczonymi monterami. Nasi specjaliści z Warszawy doradzą odpowiednie rozwiązanie w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Sterowanie drewnianymi żaluzjami od firmy Dreżal w Warszawie

Standardowe sterowanie żaluzji o szerokości 25 mm to sznurek do podciągania oraz pokrętło do obracania listków, natomiast żaluzje 50 mm podnosi się tak samo, ale kąt ustawienia listków ustala się za pomocą dodatkowych sznurków. Dla wymagających Klientów proponujemy żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym. Nasze produkty 50 mm są dostępne również z ozdobnym mechanizmem mosiężnym "retro" – z eleganckimi taśmami w standardzie. Zapraszamy do skorzystania z oferty drewnianych żaluzji Dreżal na terenie Białołęki, Targówka, innych dzielnic stolicy oraz okolicznych miast.

Zobacz przykładowe żaluzje drewniane Marki, Targówek i Ząbki:
Pielęgnacja drewnianych żaluzji – Ząbki oraz okolice

Czyszczenie żaluzji drewnianych oferowanych w firmie Dreżal w Warszawie polega na starannym odkurzeniu wszystkich listków. Można to robić pojedynczo, ale jest to czynność dość czasochłonna. Najlepszym sposobem jest obrócenie wszystkich listków w jedną stronę i przetarcie całej żaluzji, a następnie obrócenie ich w kolejne położenie krańcowe oraz wyczyszczenie z drugiej strony. Należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią ochronę żaluzji drewnianych przed wilgocią. Jej nadmierny poziom powoduje odkształcanie listków, co ostatecznie powoduje konieczność wymiany.