Rolety

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety – dla Klientów z Marek i Warszawy

Rolety zewnętrzne składają się z zachodzących na siebie profili aluminiowych, tworzących swego rodzaju pancerz. Zwiększają bezpieczeństwo naszego domu oraz poprawiają jego właściwości termiczne. Firma Dreżal oferuje klasyczne rolety zewnętrzne oraz modele ze wzmocnionych profili – tak zwane rolety antywłamaniowe. Mogą one być montowane do muru (elewacji) budynku lub we wnęce okiennej. Oferujemy warianty ze sterowaniem ręcznym za pomocą taśmy/sznurka lub korby lub rolety z napędem elektrycznym. Do skorzystania z oferty zapraszamy Klientów z Białołęki w Warszawie, a także Marek i Ząbek.

Eleganckie rolety zewnętrzne od firmy Dreżal z siedzibą w Warszawie

Oferowane przez nas rolety są nie tylko wytrzymałe i zapewniają Klientom maksimum prywatności, ale też stanowią estetyczny dodatek na elewacji budynku. Aluminiowe profile tworzą sztywną barierę chroniącą mieszkanie przed dostępem zwierząt czy niepowołanych osób. Zamknięcie rolet pozwala np. w letnie, upalne dni zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom, chcącym schronić się przed palącym słońcem lub pozostawić otwarte okno w nocy. To idealne rozwiązanie dla właścicieli lokali mieszczących się na parterze lub ostatnim piętrze budynku.

Zobacz przykładowe rolety zewnętrzne:

Wybierz rolety zewnętrzne dostosowane do koloru okien lub elewacji

W ofercie firmy Dreżal Klienci mogą znaleźć rolety białe, brązowe, drewnopodobne oraz w innych kolorach. Taki wybór daje możliwość dostosowania ich do ogólnej estetyki budynku. Dzięki zastosowaniu napędu ręcznego albo elektrycznego sam możesz zdecydować o sposobie sterowania roletami. Aluminium, w którego zostały wykonane panele jest materiałem odpornym na działanie warunków atmosferycznych – możesz więc mieć pewność, że rolety nie pokryją się korozją, a do ich czyszczenia wystarczy woda z łagodnym detergentem.

Mieszkasz w Ząbkach, Markach albo na Białołęce w Warszawie i szukasz producenta wysokiej jakości rolet zewnętrznych? Umów się na bezpłatny pomiar oraz wycenę. Zapraszamy!

Rolety: Warszawa-Białołęka

Rolety zewnętrzne, zwłaszcza w wariancie antywłamaniowym, szczególnie znajdują zastosowanie w:

  • domach jednorodzinnych i parterowych,
  • firmach,
  • mieszkaniach położonych na parterze,
  • wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych, którym zależy na jednolitej stolarce na terenie osiedla,
  • sklepach, gdzie roleta osłania witrynę oraz wejście, gdy lokal jest nieczynny.

W przypadku wspólnot mieszkaniowych często konieczne jest dostosowanie koloru ramy i pancerza rolety zewnętrznej do wytycznych architekta, aby nie doszło do zaburzenia estetyki elewacji na osiedlu mieszkaniowym. W firmie Dreżal czeka na Ciebie fachowe doradztwo, również w zakresie dopasowania kolorystycznego do wytycznych administracyjnych.

Rolety: Marki, Ząbki oraz okolice

Rozważasz inwestycję w zewnętrzne rolety? Ząbki, Marki czy poszczególne dzielnice Warszawy, jak np. Białołęka, pełne są pięknych nieruchomości wyposażonych w pancerze na oknach. Takie rozwiązanie przynosi szereg korzyści:

  • mniejsze straty ciepła — opuszczona roleta tworzy szczelną barierę, która izoluje obiekt. Dzięki temu wytworzone ciepło w zimie nie ucieka, a koszty ogrzewania maleją;
  • całkowite zaciemnienie w ciągu dnia — gdy potrzebujesz w dzień odespać np. nocną zmianę, wystarczy opuścić rolety zewnętrzne, by uzyskać w pomieszczeniu całkowitą ciemność,
  • przyjemny cień w letnie upały — gdy za oknem temperatury przekraczają 30 stopni, a słońce dodatkowo nagrzewa wszystkie możliwe powierzchnie, opuszczone rolety zewnętrzne pozwolą Ci stworzyć w domu prawdziwą oazę. Promienie słoneczne zatrzymają się na lamelach rolety, blokując jednocześnie dostęp gorącego powietrza do środka;
  • zwiększenie prywatności — całkowite zasłonięcie okien zwiększa prywatność, co może przydać się np. firmom przechowującym dokumenty z danymi osobowymi, ale też w mieszkaniu na parterze z chodnikiem wzdłuż budynku,
  • dodatkowa ochrona antywłamaniowa — decydując się na wzmocnione rolety zewnętrzne, ochronisz swoich bliskich oraz cenne mienie przed potencjalnymi próbami włamania.

Skontaktuj się z firmą Dreżal, by zlecić fachowcom pomiary, wykonanie, a także montaż rolet zewnętrznych na terenie Ząbek, Marek albo Warszawy, np. Białołęki. Zapraszamy!