Rolety

Rolety rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie to połączenie klasycznej firany lub zasłony z wygodą i funkcjonalnością mechanizmu łańcuszkowego. Z uwagi na ich elegancki wygląd czy komfort używania, stosowane mogą być one nie tylko w domach oraz mieszkaniach, ale i np. biurach. Co ważne, tkaniny są mocowane do mechanizmu szynowego rolety poprzez taśmę z rzepem, co ułatwia ich zdejmowanie celem dokładnego czyszczenia. Jesteś z Białołęki lub Targówka? Sprawdź nasze propozycje już dziś!

Dreżal – eleganckie rolety rzymskie dla Klientów z Warszawy

Firma Dreżal oferuje rolety rzymskie, zarówno z tkanin firanowych, jak i zasłonowych. Materiały te mogą układać się w fałdy – klasyczne rolety rzymskie lub też mieć bufiaste zakończenie – wersja austriacka. Jesteśmy przekonani, że bogata kolekcja tkanin pozwoli nam zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Skontaktuj się ze specjalistami Dreżal – ciesz się wymarzoną roletą w Twoim domu!

Warszawa, Ząbki i okolice – najlepsze rolety rzymskie w atrakcyjnej cenie

Tym, co nas wyróżnia, jest niewątpliwie w pełni profesjonalne podejście do Klienta. Z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej wersji rolety, pomożemy zdecydować się na kolor, a także wskażemy, w jaki sposób dbać o jej czystość. Choć standardowym sterowaniem rolet rzymskich jest łańcuszek PCV lub sznurek, wymagającym Klientom możemy zaproponować również rolety ze sterowaniem elektrycznych. Dopasuj wariant rolety rzymskiej wprost do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Zobacz przykładowe rolety rzymskie:

Niezależnie od tego, czy jesteś z Białołęki, Targówka, czy też spoza Warszawy np. Ząbek, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nowoczesnych rolet do różnych pomieszczeń. Ze względu na wygodę korzystania konstrukcja rolety pozwala na relatywnie proste odczepianie tkaniny roletowej od mechanizmu, dzięki czemu można czyścić ją podobnie jak tradycyjną firanę bądź zasłonę – piorąc lub oddając do pralni. Chciałbyś sprawdzić asortyment rolet rzymskich Dreżal na własne oczy? Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie!