Żaluzje poziome

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe to jedne z najbardziej rozpowszechnionych przesłon okiennych. Ich zaletami są łatwość w utrzymaniu czystości, bogata gama kolorów oraz atrakcyjna cena – żaluzje aluminiowe 25mm to jedne z najtańszych rozwiązań na rynku. Stanowią więc świetny wybór do mieszkań i domów na wynajem, ale nie tylko. Żaluzje aluminiowe polecamy montować naszym Klientom z Warszawy i okolic również w biurach.

Żaluzje aluminiowe od sprawdzonego producenta

Firma Dreżal oferuje żaluzje aluminiowe o trzech szerokościach listków: 16 mm, 25 mm oraz 50 mm. Żaluzje 16 i 25 mm są z reguły montowane do ramy okiennej, natomiast żaluzje o szerokości 50 mm do ściany lub sufitu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale te zawsze warto skonsultować z doświadczonymi monterami. Tak bogata oferta sprawia, że wśród przygotowanych przez nas propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem żaluzji aluminiowych nie tylko Klientów ze stolicy, ale również z Ząbek czy Marek.

Sterowanie i czyszczenie żaluzji aluminiowych

Standardowe sterowanie żaluzji to sznurek do podciągania oraz pokrętło do obracania listków. W naszej ofercie znajdziecie również żaluzje ISO sterowane za pomocą łańcuszka PCV, tak jak klasyczne rolety. Dla wymagających Klientów proponujemy żaluzje ze sterowaniem elektrycznym. Czyszczenie żaluzji aluminiowych polega na starannym odkurzeniu wszystkich listków. Można to robić pojedynczo, ale jest to czynność dość czasochłonna. Najlepszym sposobem jest obrócenie wszystkich listków w jedną stronę i przetarcie całej żaluzji, a następnie obrócenie ich w kolejne położenie krańcowe i wyczyścić listki z drugiej strony.

Mieszkasz na warszawskim Targówku, a może w Ząbkach lub Markach? Zobacz przykładowe żaluzje aluminiowe:

Jeśli szukasz przesłon okiennych, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, jednocześnie stanowiąc produkt przystępny cenowo, żaluzje aluminiowe od firmy Dreżal to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Warszawy i okolic!