Rolety

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety – dla Klientów z Marek i Warszawy

Rolety zewnętrzne składają się z zachodzących na siebie profili aluminiowych, tworzących swego rodzaju pancerz. Zwiększają bezpieczeństwo naszego domu oraz poprawiają jego właściwości termiczne. Firma Dreżal oferuje klasyczne rolety zewnętrzne oraz modele ze wzmocnionych profili – tak zwane rolety antywłamaniowe. Mogą one być montowane do muru (elewacji) budynku lub we wnęce okiennej. Oferujemy warianty ze sterowaniem ręcznym za pomocą taśmy/sznurka lub korby lub rolety z napędem elektrycznym. Do skorzystania z oferty zapraszamy Klientów z Białołęki w Warszawie, a także Marek i Ząbek.

Eleganckie rolety zewnętrzne od firmy Dreżal z siedzibą w Warszawie

Oferowane przez nas rolety są nie tylko wytrzymałe i zapewniają Klientom maksimum prywatności, ale też stanowią estetyczny dodatek na elewacji budynku. Aluminiowe profile tworzą sztywną barierę chroniącą mieszkanie przed dostępem zwierząt czy niepowołanych osób. Zamknięcie rolet pozwala np. w letnie, upalne dni zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom, chcącym schronić się przed palącym słońcem lub pozostawić otwarte okno w nocy. To idealne rozwiązanie dla właścicieli lokali mieszczących się na parterze lub ostatnim piętrze budynku.

Zobacz przykładowe rolety zewnętrzne:
Wybierz rolety zewnętrzne dostosowane do koloru okien lub elewacji

W ofercie firmy Dreżal Klienci mogą znaleźć rolety białe, brązowe, drewnopodobne oraz w innych kolorach. Taki wybór daje możliwość dostosowania ich do ogólnej estetyki budynku. Dzięki zastosowaniu napędu ręcznego albo elektrycznego sam możesz zdecydować o sposobie sterowania roletami. Aluminium, w którego zostały wykonane panele jest materiałem odpornym na działanie warunków atmosferycznych – możesz więc mieć pewność, że rolety nie pokryją się korozją, a do ich czyszczenia wystarczy woda z łagodnym detergentem.

Mieszkasz w Ząbkach, Markach albo na Białołęce w Warszawie i szukasz producenta wysokiej jakości rolet zewnętrznych? Umów się na bezpłatny pomiar oraz wycenę. Zapraszamy!