Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zadzwoń już dziś!

22 396 88 75

693 888 898

i zapytaj o pomiar lub wycenę.


Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00

Aktualności

Nowe szerokości żaluzji drewnianych 25mm!

Już dostępne są żaluzje drewniane o szerokości 270cm. Zapytaj nas o szczegóły.

Panel tracki

Panel Tracki, czyli żaluzje panelowe to rozwiązanie łączące szerokie pasy tkaniny takie jak w roletach z systemem przesuwnym charakterystycznym dla vertikali. Panel tracki, zwane inaczej żaluzjami japońskimi idealnie sprawdzają się przy podziale dużych przestrzeni. Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz loftów.

Firma Dreżal oferuje żaluzje panelowe o różnych szerokościach pasów w wersjach trzy, cztero i pięciotorowych. Panele są przyklejane do specjalnej listwy z rzepem, co pozwala na ich łatwą wymianę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Panele żaluzji japońskich wykonujemy ze wszystkich tkanin roletowych.

Standardowe sterowanie żaluzji japońskich to sznurek do przesuwania paneli. Dla wymagających klientów proponujemy panel tracki ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe panel tracki

Panele tkaniny są czyszczone w podobny sposób, co klasyczne rolety. Najlepiej odświeżać je wilgotną szmatką z niewielką ilością detergentu, natomiast zabrudzenia punktowe można usunąć za pomocą gumki ołówkowej.