Inne

Moskitiery Warszawa

Moskitiery to produkt znacznie zwiększający komfort mieszkania, szczególnie w okresie letnim. Pozwalają nam wypoczywać przy otwartym oknie, bez obaw o dotkliwe ukąszenia owadów. Firma Dreżal z salonem w Warszawie oferuje moskitiery ramkowe, przesuwne i rolowane oraz plisowane. Moskitiery ramkowe, dostępne w kolorach białym, brązowym, antracytowym oraz w kolorach drewnopodobnych, są łatwe w montażu, mogą być zdejmowane po sezonie letnim. Moskitiery rolowane oraz przesuwne dostępne w tych samych kolorach, są stosowane przez cały rok. Również w tych samych odcieniach są moskitiery drzwiowe, które stosujemy do balkonów i tarasów. Nowością są moskitiery plisowane – doskonale sprawdzające się przy zasłanianiu wnęk drzwiowych, jest to bardzo dobre rozwiązanie ze względu na zajmowaną niewielką ilość miejsca na balkonie, mogą być również w bardzo łatwy sposób demontowane na zimę. Pielęgnacja moskitiery polega na usuwaniu z siatki resztek owadów – najwygodniej robić to przy pomocy wilgotnej szmatki czy szczotki z dodatkiem środka myjącego. Należy robić to na tyle uważnie, żeby nie naruszyć naciągu siatki. Zachęcamy mieszkańców Białołęki, Targówka oraz innych dzielnic do kontaktu!

Producent moskitier z siedzibą w Warszawie

Jako producent moskitier dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowała wyjątkowa jakość i wysoka estetyka wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować Klientom wyroby sprawdzone, idealnie pełniące swoją rolę. Nie musisz się obawiać nieprzyjemnych ugryzień czy brzęczenia za uchem! Małe oczka nie przepuszczają insektów, a przy tym moskitiery możesz dobrać tak, by ich wygląd nie zaburzał Twojej koncepcji wykończenia wnętrz. Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości zachęcamy do wizyty w salonie! Nasi Konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Moskitiery do domu i mieszkania – Warszawa oraz okolice

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym w Ząbkach, czy warszawskim apartamentowcu w samym sercu zabieganej Białołęki lub Targówka, zadbaj o komfortowy sen z moskitierami Dreżal. Zgodnie ze swoimi preferencjami możesz wybrać model całoroczny (rolowany) lub sezonowy, który zdejmiesz z okna wraz z odejściem lata i niechcianych latających gości. Drzwi wejściowe bądź balkonowe zabezpiecz moskitierami plisowanymi, które dzięki swojej funkcjonalności łączą łatwe korzystanie z wejścia oraz ochronę przeciw owadom. Zachęcamy Klientów z Marek iinnych miejscowości w okolicach Warszawy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zobacz przykładowe moskitiery:

Pielęgnacja moskitiery polega na usuwaniu z siatki resztek owadów – najwygodniej robić to przy pomocy wilgotnej szmatki. Należy robić to na tyle uważnie, żeby nie naruszyć naciągu siatki.