Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zadzwoń już dziś!

22 396 88 75

693 888 898

i zapytaj o pomiar lub wycenę.


Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00

Aktualności

Nowe szerokości żaluzji drewnianych 25mm!

Już dostępne są żaluzje drewniane o szerokości 270cm. Zapytaj nas o szczegóły.

Markizy Warszawa

Markizy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, ceniących odpoczynek na tarasie w upalne dni. Dzięki wysuwanej tkaninie uzyskujemy doskonałą ochronę przed słońcem.

Firma Dreżal oferuje markizy tarasowe oraz balkonowe. Jedne i drugie występują w wersji wolnowiszącej lub kasetowej. Markizy kasetowe charakteryzują się dłuższą eksploatacją, z uwagi na ochronę tkaniny. Bogata kolekcja tkanin pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Standardowe sterowanie markiz to pokrętło korbowe. Dla wymagających klientów proponujemy markizy ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe markizy

W zależności od materiału do czyszczenia tkaniny markizowej powinniśmy używać wody z dodatkiem rozpuszczalnego detergentu. Do mycia i pielęgnacji nie należy używać środków rysujących powierzchnię, takich jak proszki, twarde szczotki, skrobaczki, itp. Do czyszczenia tkanin z kurzu można używać miękkiej szczotki lub odkurzacza.